TELEFON DO STUDIA: +48 62 766 89 09
Andrzeja, Jędrzeja, Małgorzaty 16 Maja 2021, 10:00
Dziś 14°C
Jutro 10°C
Szukaj w serwisie

Charytatywny koncert dla małej Amelki w Wieruszowie - Podzamczu

ks. Mateusz Puchała ks. Mateusz Puchała 11:10 20.07.2020

W kościele Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Wieruszowie - Podzamczu odbył się charytatywny koncert dla małej Amelki z Naramic. To muzyczne wydarzenie było jednocześnie podziękowaniem za  udaną akcję ratowania zdrowia i życia  Wojtusia z Galewic, dla którego grupa muzyczna, dzięki swoim utworom on-line również włączyła się w akcję, a uzbieraną kwotę przeznaczyła na konto dziecka.  

W koncercie wystąpili: Amelia Kania, Kinga Hudela – pomysłodawca projektu muzycznego, Sylwia Łuczak, Klaudia Semba, Jacek Okoń, Dawid Mania, Mateusz Słowikowski, Marcin Sobczak, Piotr Kmieć, Mateusz Mieszała oraz Szymon Pietras. 

Proboszcz  parafii, ks. Karol Galewski, na wstępie podziękował wszystkim za podjęcie inicjatywy oraz trudu nagrania aż 11 utworów, dziękował za przybycie i dzielenie się dobrem, które w dzisiejszych czasach jest tak bardzo potrzebne szczególnie chorym i potrzebującym. Na koncercie byli obecni również rodzice małej Amelki, którzy wyrazili swój podziw i podziękowanie za taka inicjatywę.

Tekst: Marcin Sobczak
Zdjęcia: Stanisław Synowiec

Polecamy
Ogłoszenia
Przeczytaj
Z nauczania kościoła