TELEFON DO STUDIA: +48 62 766 89 09
Benity, Maksymiliana, Teodozji 30 Maja 2024, 03:07
Dziś 16°C
Jutro 22°C
Szukaj w serwisie

Radiowa aplikacja mobilna - od dziś możesz nas słuchać w każdym zakątku świata

ks. Mateusz Puchała ks. Mateusz Puchała 09:50 25.03.2022

Chcemy być wszędzie tam, gdzie są nasi Słuchacze. Od dziś można nas słuchać nie tylko w tradycyjnym odbiorniku na 103, 1 FM czy przez stronę internetową www.radiorodzina.kalisz.pl, ale także poprzez mobilną aplikację na swoim smartfonie czy tablecie – informuje ks. Mateusz Puchała, dyrektor Radia Rodzina Diecezji Kaliskiej.

Nowo powstała aplikacja „Radio Rodzina Kalisz” daje wiele możliwości: można nas słuchać w dowolnym miejscu na całym świecie, ale również korzystać z propozycji, które dla Państwa przygotowujemy: są to aktualności oraz radiowe audycje. Dodatkowo, każdy z naszych słuchaczy, może stać się reporterem „Radia Rodzina Diecezji Kaliskiej” i przesłać ciekawą informację ze swojego regionu. W aplikacji znajdą Państwo również codzienną ramówkę naszego radia – wylicza dyrektor radia. 

 

 

Ks. Mateusz Puchała podkreśla, że najbardziej cieszy fakt, iż od dzisiaj możemy być słyszalni w całej diecezji. Wystarczy tylko odrobina zaangażowania:

 

Pomysł stworzenia aplikacji mobilnej był odpowiedzią na zapotrzebowanie naszych odbiorców. Chcemy być wszędzie tam, gdzie są nasi Słuchacze. Wiele osób od dawna słucha nas przez internet i w tym celu korzysta ze strony internetowej. Chcieliśmy więc ułatwić im odbiór naszego programu. Prawie każdy z nas posiada smartfona, na którego można zainstalować radiową aplikację i mieć swoje ulubione radio zawsze pod ręką - tłumaczy ks. Mateusz Puchała.  

Od 25 marca 2022 roku mobilna aplikacja „Radio Rodzina Kalisz” jest dostępna w Google Play, niebawem pojawi się także w App Store.  

W roku 2022 zamierzamy rozpocząć nadawanie naszego programu przez całą dobę. Chcielibyśmy Państwu towarzyszyć cały dzień i noc – to marzenie towarzyszyło nam od lat. W minionym tygodniu zakończyliśmy prace związane z tworzeniem nowego studia nagraniowego. To ważny krok, który przybliża nas do całodobowej emisji programu – podsumowuje dyrektor diecezjalnej rozgłośni radiowej.

Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej, jako stacja niekomercyjna utrzymuje się jedynie z ofiar, jakie otrzymujemy od Was, Drodzy Radiosłuchacze i Sympatycy naszej rozgłośni. Dlatego cały czas ośmielamy się prosić Was o wsparcie.

Radio RODZINA Diecezji Kaliskiej
ul. Złota 144
62-800 Kalisz

78109011280000000152604471/Santander

Można także skorzystać z szybkiej płatności online, która jest dostępna tutaj.

Wszystkich Ofiarodawców polecamy w naszych modlitwach na antenie Radia Rodzina Diecezji Kaliskiej.

 

Polecamy
Ogłoszenia
Przeczytaj
Z nauczania kościoła