TELEFON DO STUDIA: +48 62 766 89 09
Hanny, Klementyny, Łukasza 18 Października 2019, 07:02
Dziś 8°C
Jutro 18°C
Szukaj w serwisie

Ramówka

Dzisiaj
Sobota
Niedziela
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Program poranny
08:00 Powitanie i wprowadzenie do dnia
08:25 Godzinki ku czci Bożego Miłosierdzia
08:50 Kalendarium
09:00 Katecheza – ks. prof. dr hab. Dariusz KWIATKOWSKI
09:25 365 – Marta Brzozowska
09:50 Lektura duchowa "Zwycięzcy"
10:00 Zakończenie programu porannego
Program popołudniowy
15:00 Modlitwa w Godzinie Bożego Miłosierdzia
15:30 Wprowadzenie do dnia
15:45 Perełki z Dzienniczka Świętej Siostry Faustyny Kowalskiej
16:05 Kalendarium
16:15 Serwis Radia Watykańskiego
16:35 Umówiłem się z nią na dziewiątą – Marta BRZOZOWSKA
17:05 Serwis Radia Rodzina
17:15 Słowa na dziś – rozważanie Ewangelii dnia
17:25 Audycja dla młodzieży – ks. Marek MUZYKA i młodzież ze Stowarzyszenia "TRATWA"
18:00 Anioł Pański
18:15 Tu i teraz – wydarzenie dnia – felieton historyczny Pawła PAWLACZYKA
18:30 Audycja dla dzieci
19:05 Serwis Radia Watykańskiego
19:30 Modlitwa różańcowa
20:05 Świadkowie Miłosierdzia – ks. Paweł KOSTRZEWA
20:30 Serwis Radia Rodzina
20:45 Lektura duchowa "Zwycięzcy"
21:00 Zakończenie programu
Program poranny
08:00 Powitanie i wprowadzenie do dnia
08:25 Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP
08:50 Kalendarium
09:00 Świadkowie Miłosierdzia – ks. Paweł KOSTRZEWA
09:25 Umówiłem się z nią na dziewiątą – Marta BRZOZOWSKA
09:50 Lektura duchowa "Zwycięzcy"
10:00 Zakończenie programu porannego
Program popołudniowy
15:00 Modlitwa w Godzinie Bożego Miłosierdzia
15:30 Wprowadzenie do dnia
15:45 Nauczanie Papieża Franciszka – środowa katecheza
16:15 Serwis Radia Watykańskiego
16:35 Audycja Maryjna
17:05 Serwis Radia Rodzina
17:15 Słowa na dziś – rozważanie Ewangelii dnia
17:30 Audycja dla dzieci – Justyna TOMALAK
18:00 Anioł Pański
18:15 Tu i teraz – wydarzenie dnia – felieton historyczny Pawła PAWLACZYKA
18:30 Zapowiedź i przegląd nowego numeru Opiekuna
18:35 Na początku było słowo – ks. dr Adam KRASKA
19:05 Serwis Radia Watykańskiego
19:30 Modlitwa różańcowa
20:05 Trzy miary mąki – ks. Grzegorz MĄCZKA
20:30 Serwis Radia Rodzina
20:45 Lektura duchowa "Zwycięzcy"
21:00 Zakończenie programu
Program popołudniowy
15:00 Modlitwa w Godzinie Bożego Miłosierdzia
15:25 Wprowadzenie do dnia
15:35 Trzy miary mąki – audycja ks. Grzegorza MĄCZKI
16:15 Serwis Radia Watykańskiego
16:35 Zasłyszane w Kościele – wybrane homilie
17:05 Serwis Radia Rodzina
17:15 Słowa na dziś – rozważanie Ewangelii dnia
17:25 Reportaże różne
18:00 Anioł Pański
18:10 Jan Paweł II – miał odwagę być świętym – Kinga TOMALAK
18:30 Audycja dla dzieci
19:05 Serwis Radia Watykańskiego
19:30 Nabożeństwo ku czci św. Charbela
20:05 Serwis Radia Rodzina
20:30 Ze stołu Słowa Bożego – wybrane homilie
21:00 Zakończenie programu
Program poranny
08:00 Powitanie i wprowadzenie do dnia
08:25 Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP
08:50 Kalendarium
09:00 Ze stołu Słowa Bożego – wybrane homilie
09:25 Reportaże różne
10:00 Zakończenie programu porannego
Program popołudniowy
15:00 Modlitwa w Godzinie Bożego Miłosierdzia
15:30 Wprowadzenie do dnia
15:50 Perełki z Dzienniczka Świętej Siostry Faustyny Kowalskiej
16:05 Kalendarium
16:15 Serwis Radia Watykańskiego
16:35 Dobra rada nie jest zła – porady prawne Magdaleny BRZEŻAŃSKIEJ
16:45 O bezpieczeństwie pracy na wsi – Tomasz BĘDZIESZAK, Andrzej ZALEWSKI
17:05 Serwis Radia Rodzina
17:15 Słowa na dziś – rozważanie Ewangelii dnia
17:25 Parami do nieba – audycja Wspólnoty Domowego Kościoła
18:00 Anioł Pański
18:15 Tu i teraz – wydarzenie dnia – felieton historyczny Pawła PAWLACZYKA
18:30 Audycja dla dzieci
19:05 Serwis Radia Watykańskiego
19:30 Modlitwa różańcowa
20:05 Ojciec Pio – ks. Krzysztof ŚLICZNY
20:30 Serwis Radia Rodzina
20:45 Lektura duchowa "Zwycięzcy"
21:00 Zakończenie programu
Program poranny
08:00 Powitanie i wprowadzenie do dnia
08:25 Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP
08:50 Kalendarium
09:00 Ojciec Pio – ks. Krzysztof ŚLICZNY
09:25 Parami do nieba – audycja Wspólnoty Domowego Kościoła
09:50 Lektura duchowa Zwycięzcy
10:00 Zakończenie programu porannego
Program popołudniowy
15:00 Modlitwa w Godzinie Bożego Miłosierdzia
15:30 Wprowadzenie do dnia
15:50 Perełki z Dzienniczka Świętej Siostry Faustyny Kowalskiej
16:05 Kalendarium
16:15 Serwis Radia Watykańskiego
16:35 Prześladowani za Jezusa – Marcin RAK
17:05 Serwis Radia Rodzina
17:15 Słowa na dziś – rozważanie Ewangelii dnia
17:25 Audycja Akcji Katolickiej Diecezji Kaliskiej
18:00 Anioł Pański
18:15 Tu i teraz – wydarzenie dnia – felieton historyczny Pawła PAWLACZYKA
18:30 Audycja dla dzieci
19:05 Serwis Radia Watykańskiego
19:30 Modlitwa różańcowa
20:05 Katecheza – ks. Tomasz KACZMAREK
20:30 Serwis Radia Rodzina
20:45 Lektura duchowa Zwycięzcy
21:00 Zakończenie programu
Program poranny
08:00 Powitanie i wprowadzenie do dnia
08:25 Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP
08:50 Kalendarium
09:00 Katecheza – ks. Tomasz KACZMAREK
09:25 Prześladowani za Jezusa – Marcin RAK
09:50 Lektura duchowa Zwycięzcy
10:00 Zakończenie programu porannego
Program popołudniowy
15:00 Modlitwa w Godzinie Bożego Miłosierdzia
15:30 Wprowadzenie do dnia
15:50 Perełki z Dzienniczka Świętej Siostry Faustyny Kowalskiej
16:05 Kalendarium
16:15 Serwis Radia Watykańskiego
16:35 Kto czyta - nie błądzi, czyli o książkach w życiu człowieka – Karolina GAWEŁ
17:05 Serwis Radia Rodzina
17:15 Słowa na dziś – rozważanie Ewangelii dnia
17:25 Smaki życia – Katarzyna ŁAKOMIAK
18:00 Anioł Pański
18:15 Tu i teraz – wydarzenie dnia – felieton historyczny Pawła PAWLACZYKA
18:30 Audycja dla dzieci
19:05 Serwis Radia Watykańskiego
19:30 Nabożeństwo ku czci św. Józefa
20:05 Po i przed pielgrzymką – ks. Rafał GRZĘDA, ks. Szymon RYBAK
20:30 Serwis Radia Rodzina
20:45 Lektura duchowa Zwycięzcy
21:00 Zakończenie programu
Program poranny
08:00 Powitanie i wprowadzenie do dnia
08:25 Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP
08:50 Kalendarium
09:00 Po i przed pielgrzymką – ks. Rafał GRZĘDA, ks. Szymon RYBAK
09:25 Kto czyta - nie błądzi, czyli o książkach w życiu człowieka – Karolina GAWEŁ
09:50 Lektura duchowa Zwycięzcy
10:00 Zakończenie programu porannego
Program popołudniowy
15:00 Modlitwa w Godzinie Bożego Miłosierdzia
15:30 Wprowadzenie do dnia
15:50 Perełki z Dzienniczka Świętej Siostry Faustyny Kowalskiej
16:05 Kalendarium
16:15 Serwis Radia Watykańskiego
16:35 Rozterki w konfesjonale – ks. Szymon RYBAK
17:05 Serwis Radia Rodzina
17:15 Słowa na dziś – rozważanie Ewangelii dnia
17:25 Konferencja – Comiesięczna modlitwa w intencji rodzin i obrony życia poczętego w Kaliszu
18:00 Anioł Pański
18:15 Tu i teraz – wydarzenie dnia – felieton historyczny Pawła PAWLACZYKA
18:30 Audycja dla dzieci
19:05 Serwis Radia Watykańskiego
19:30 Modlitwa różańcowa
20:05 Dar i tajemnica – audycja kleryków Wyższego Seminarium Duchownego w Kaliszu
20:30 Serwis Radia Rodzina
20:45 Lektura duchowa Zwycięzcy
21:00 Zakończenie programu
Polecamy
Ogłoszenia
Przeczytaj
Z nauczania kościoła