TELEFON DO STUDIA: +48 62 766 89 09
Dominika, Franciszki, Katarzyny 09 Marca 2021, 08:15
Dziś -1°C
Jutro 3°C
Szukaj w serwisie

Premiera utworu "Pokolenie JP2" w 100. rocznicę urodzin Papieża Polaka

ks. Mateusz Puchała ks. Mateusz Puchała 15:58 18.05.2020

W 100. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II, 18 maja br. o godz. 15:00 na Youtube, miała miejsce premiera utworu „Pokolenie JP2” w wykonaniu Żołnierzy Chrystusa.

Słowa: Tomasz Stachowski, Paweł Jaworski, Maria Florek. Muzyka Arkadiusz Prill.

Zapraszamy do posłuchania utworu „Pokolenie JP2”:

Raperzy w swoich utworach nawiązują do husarii, żołnierzy niezłomnych. I tak jak nasi przodkowie starają się stawiać Pana Boga na pierwszym miejscu, w myśl hasła: Bóg, Honor, Ojczyzna.

„Jestem bardzo dumny z tego, że przyszło mi żyć w czasach, kiedy Karol Wojtyła był papieżem i został świętym. Mam nadzieję, że to nasze świadectwo będzie umocnieniem dla wszystkich z pokolenia św. Jana Pawła II i dla przyszłych pokoleń, dla naszych dzieci – mówi Tomasz Stach Stachowski, raper, tekściarz, konferansjer, prezenter, od 15 lat mieszkający w Wielkiej Brytanii, katolik i patriota.

„Zawsze kiedy zwracam się do Niego dostaję odpowiedź na moje pytania i prośby. Czuję Jego obecność. W momencie gdy umarł czułem, że to jest dopiero początek, że teraz będzie orędował za nami. To wielkie wsparcie dla naszego narodu, dla naszej wiary” – mówi Paweł Jawor Jaworski – założyciel wspólnoty „Żołnierze Chrystusa”, społecznik, raper, prowadzący program „W służbie Bogu i Ojczyźnie” w telewizji wRealu24.tv. Komendant inspektoratu Wolność i Niezawisłość Warszawa. I dodaje – „śpiewam o tym, jakim jest dla mnie przyjacielem, jak oddał się cały Maryi. Śpiewam również o Matce Bożej Łaskawej, w tym szczególnym roku 100 rocznicy urodzin Jana Pawła II jest również 100 rocznica „Cudu nad Wisłą”, gdzie Matka Najświętsza uratowała nas przed najazdem bolszewików”.

Galeria zdjęć
Polecamy
Ogłoszenia
Przeczytaj
Z nauczania kościoła