TELEFON DO STUDIA: +48 62 766 89 09
Juliusza, Lubosława, Wiktoryny 13 Kwietnia 2021, 02:37
Dziś 4°C
Jutro 5°C
Szukaj w serwisie

Różaniec Do Granic Nieba: "Zło dobrem zwyciężaj!"

ks. Mateusz Puchała ks. Mateusz Puchała 12:05 31.10.2020

W obliczu wydarzeń, które mają miejsce w naszym kraju, jesteśmy przekonani, że wspólna modlitwa i pokuta są teraz konieczne - mówi Maciej Bodasiński z Fundacji Solo Dios Basta. I dodaje: Dlatego tym bardziej prosimy o włączenie się do przygotowywanego wydarzenia Różaniec Do Granic Nieba. Druga edycja modlitewnego zrywu narodowego zaplanowana jest na dni 1-8 listopada 2020 roku.

Różaniec Do Granic Nieba, mimo wprowadzanych coraz mocniejszych obostrzeń, związanych z pandemią koronawirusa, odbędzie się. Niezależnie od możliwości wyjścia na cmentarze, czy do kościołów. Różaniec Do Granic Nieba przyjmie wówczas formę  modlitwy w domach, wspólnotach, czy po prostu online.

Organizatorzy Różańca Do Granic Nieba, wydali apel, wzywający do odpowiedzenia pokojową modlitwą na ostatnie wydarzenia w naszym kraju: Proszę obudźmy się wszyscy, którzy jesteśmy za życiem i miłością, którzy jeszcze traktujemy naszą wiarę poważnie, a największe przykazanie naszego Pana i Zbawiciela, bez względu na okoliczności mamy zawsze w sercu: “Miłujcie się! Tak jak ja Was umiłowałem. (...) Najpotrzebniejsza jest nasza modlitwa i uniżenie przed Bogiem, aby Bóg udzielił nam swojego Miłosierdzia ZAMIAST swojej Sprawiedliwości, zapowiadanej w Fatimie, Akita czy Kibeho.

Dlaczego Różaniec do Granic Nieba?

Poprzez przebłaganie Boga, za grzech zabijania nienarodzonych i wynagrodzenie cierpienia, jakiego doznały dzieci nienarodzone pragniemy ratować Polskę i świat przed konsekwencjami grzechów. Konsekwencje stają się coraz bardziej widoczne i dotykają nas coraz bardziej.

Pamiętacie Różaniec Do Granic sprzed 3 lat? Dzisiaj nie mniej niż wtedy potrzebna jest nasza wspólna modlitwa i pokuta. Ponownie organizujemy ogólnopolskie wydarzenie modlitewne, żeby zmienić bieg historii, powstrzymać zło i wymazać skutki naszych grzechów.

Jak to robimy? 

Wspólnie. Jak Izrael na kartach Biblii, jak nasi przodkowie przez wieki.

Różaniec Do Granic Nieba trwa 8 dni, całą oktawę Uroczystości Wszystkich Świętych.

1. Pokutujemy za wszystkie grzechy aborcji dokonane w Polsce.
2. Prosimy dusze czyśćcowe o modlitwę, ofiarowujemy odpusty
3. Przepraszamy dzieci nienarodzone, przyjmujemy je do naszych rodzin i prosimy o modlitwę za nas.

Schemat modliwy jest dostępny tutaj.

Owocem tej wielkiej modlitwy Polaków może być przywrócenie nadziei, wiary i przyjęcie pokoju Bożego.

Do wydarzenia można dołączyć dowolnego dnia, choć zachęcamy, by aktywnie uczestniczyć przez całą oktawę.

Galeria zdjęć
Polecamy
Ogłoszenia
Przeczytaj
Z nauczania kościoła