TELEFON DO STUDIA: +48 62 766 89 09
Franciszka, Malwiny, Władysława 02 Kwietnia 2020, 06:11
Dziś -1°C
Jutro 6°C
Szukaj w serwisie

Konferencja prasowa - VI Koncert Kolęd Pełni "Triumfy Króla Niebieskiego"

ks. Szymon Rybak ks. Szymon Rybak 15:22 05.12.2019

 „Kolęd Pełni  - Triumfy Króla Niebieskiego" po raz VI w Kaliszu. W tym roku kolędy w wykonaniu artystów będzie można posłuchać 21 grudnia 2019 roku o godz. 18.30 i 20.30 w Klasztorze OO. Franciszkanów w Kaliszu.

„Kolęd Pełni” jest projektem muzycznym zainicjowanym przez młodych kaliszan. Pierwszy koncert odbył się 29 grudnia 2014 r. w kościele OO. Franciszkanów w Kaliszu.

Tradycyjnie przed koncertem nastąpi przekazanie przez harcerzy Betlejemskiego Światła Pokoju Biskupowi Kaliskiemu Edwardowi Janiakowi i Prezydentowi Miasta Kalisza Krystianowi Kinastowskiemu.

Transmisję na żywo z koncertu przeprowadzą Telewizja Informacyjna TV Wielkopolska i Telewizja Internetowa Diecezji Kaliskiej „Dom Józefa”.

Koncertu będzie można posłuchać 26 grudnia o godz. 16.35 na falach Radia Rodzina Diecezji Kaliskiej.

Patronat nad imprezą objęli: Biskup Kaliski Edward Janiak, Wojewoda Wielkopolski Łukasz Mikołajczyk, Prezydent Miasta Kalisza Krystian Kinastowski, Poseł do Parlamentu Europejskiego Andżelika Możdżanowska, Poseł na Sejm Katarzyna Sójka, Poseł na Sejm Jan Mosiński, Rektor PWSZ w Kaliszu prof. Andrzej Wojtyła.

Organizatorami muzycznego wydarzenia są: Klasztor OO. Franciszkanów, kaliska firma Moose Productons. Współorganizatorzy to: Klasztor OO. Jezuitów, oraz Ośrodek Sportu Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu.

Z okazji zbliżającego się koncertu w Klasztorze OO. Franciszkanów w czwartek 5 grudnia 2019 roku odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca i zapraszając na wydarzenie.

Zdjęcia: ks. Szymon Rybak/Radio Rodzina Kalisz

Polecamy
Ogłoszenia
Przeczytaj
Z nauczania kościoła