TELEFON DO STUDIA: +48 62 766 89 09
Franciszka, Kseni, Maksymiliana 27 Listopada 2022, 17:29
Dziś 6°C
Jutro 5°C
Szukaj w serwisie

9. edycja Abba Pater Festiwal - dzień drugi

ks. Mateusz Puchała ks. Mateusz Puchała 12:49 02.08.2020

Przystanek Duch Święty i Maryja – pod takim hasłem w parafii pw. Świętej Rodziny w Ostrowie Wielkopolskim odbyło się drugie spotkanie w ramach 9. edycji Abba Pater Festiwal. W plan spotkanie wpisała się Eucharystia z modlitwą o uzdrowienie, której przewodniczył ks. Michał Włodarski. Koncelebrowali ks. kan. Dominik Wodniczak – proboszcz parafii oraz ks. Paweł Gomółka. Zaproszonymi gośćmi byli Marcin Zieliński oraz Projekt WOW.

Oprócz wczorajszego wydarzenia w ramach 9. Abba Pater Festiwal odbędą się jeszcze niedzielne spotkanie finałowe, które będzie transmitowane przez Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej oraz telewizję internetową „Dom Józefa”:

02.08. – SPOTKANIE Z OJCEM
Kalisz, Parafia pw. Opatrzności Bożej (ul. Polna 8)
Godzina 18:00
Eucharystia oraz modlitwa uwielbienia
Zaproszeni goście: Abp Grzegorz Ryś, Mieczysław Szcześniak, Marcin Zieliński, Krzysztof Iwaneczko, Marzena Ugorna, Marta Ławska, Julia Stolpe, Michał Król, Abba Pater Music

W związku z trwającą epidemią oraz wynikającym z tego zakazem organizacji wydarzeń o charakterze masowym, organizatorzy nie mogli przygotować festiwalu w takiej formie, jak co roku. Ponadto nie chcąc całkowicie odwoływać tak ważnego wydarzenia, zapragnęli zorganizować je w formie, na którą zezwalają obecnie obowiązujące przepisy prawne. Wstęp na wszystkie spotkania jest wolny.

Przypominamy, że w związku z trwającą epidemią w świątyniach i obiektach kultu religijnego obowiązkowe jest zakrywanie ust i nosa.

Zdjęcia: Marta Brzozowska/Radio Rodzina Kalisz

Polecamy
Ogłoszenia
Przeczytaj
Z nauczania kościoła