TELEFON DO STUDIA: +48 62 766 89 09
Blanki, Edmunda, Eligiusza 01 Grudnia 2021, 10:14
Dziś 2°C
Jutro 4°C
Szukaj w serwisie

Cudownie uzdrowiona za wstawiennictwem bł. kard. Stefana Wyszyńskiego - s. Nulla Garlińska

ks. Mateusz Puchała ks. Mateusz Puchała 15:53 23.09.2021

Cud kardynała Wyszyńskiego. Uzdrowienie siostry Nulli - to tytuł książki, która jest zapisem jedynej rozmowy z siostrą Nullą Garlińską, uzdrowioną przez wstawiennictwo kardynała Wyszyńskiego.

W publikacji siostra Nulla podzieliła się swoją historią, w książce znajedziemy także rozmowy ze świadkami tego cudu.  W obszernej rozmowie z Aleksandrą Bałoniak, siostra Nulla dzieli się także osobistym doświadczeniem wiary i przybliża historię Wspólnoty Sióstr Uczennic Krzyża.

Doktor rozłożył ręce na powitanie i powiedział: "Dziecko, cud. Na kolanach do Częstochowy. Jesteś zdrowa. To nie myśmy tego dokonali".

Bóg uzdrawia przez kogo chce. Wspólnota wybrała kardynała Wyszyńskiego, bo był nam duchowo najbliższym ojcem i nieustannie w różnych sprawach do niego się modlimy.

Siostra Nulla

Cuda zdarzają się naprawdę. Są wyrazem miłości Boga do człowieka. Ci, którzy wierzą, nie potrzebują żadnych wyjaśnień.

W minionych dniach udało nam się zarejestrować rozmowę z s. Nullą Garlińską ze Wspólnoty Sióstr Uczennic Krzyża, która została cudownie uzdrowiona za wstawiennictwem bł. kard. Stefana Wyszyńskiego. Emisja rozmowy na naszej antenie, 23 września br. o godz. 20:05. Serdecznie polecamy!

 

Galeria zdjęć
Polecamy
Ogłoszenia
Przeczytaj
Z nauczania kościoła