TELEFON DO STUDIA: +48 62 766 89 09
Hilarego, Franciszki, Ksawery 03 Grudnia 2021, 16:32
Dziś 0°C
Jutro 1°C
Szukaj w serwisie

Dzień skupienia osób konsekrowanych w Kobylinie

Radio Rodzina Radio Rodzina 00:00 14.01.2017

Głosić Ewangelię życia – pod takim hasłem w Sanktuarium Prowincji Wniebowzięcia NMP Zakonu Braci Mniejszych,  w parafii pw. Matki Bożęj przy Żłóbku w Kobylinie, odbył się kolejny dzień skupienia osób konsekrowanych z terenu naszej diecezji.

Spotkanie modlitewne rozpoczęło się od Adoracji Najświętszego Sakramentu, następnie O. Walenty Piechaczek OFM wygłosił konferencję, którą zaprezentujemy Państwu na antenie naszego radia w późniejszym terminie.

Punktem centralnym spotkania była Eucharystii, której przewodniczył Ksiądz Biskup Łukasz Buzun, który w homilii odniósł się do powołania celnika Lewiego.

Wraz z Księdzem Biskupem Łukaszem Buzunem Mszę św. koncelebrowali: Ksiądz Kanonik Michał Kieling – Delegat Biskupa Kaliskiego ds. życia konsekrowanego oraz O. Ksawery Majewski oraz O. Masseo Senczek. 

Wszystkim Osobom Konsekrowanym uczestniczącym w dzisiejszym spotkaniu modlitewnym  życzymy, aby ten czas przeżytego skupienia pozwolił coraz bardziej otwierać się na Słowo Boże, aby ono stawało się pokarmem duchowym na każdy dzień życia we wspólnocie.

Polecamy
Ogłoszenia
Przeczytaj
Z nauczania kościoła