Jarosława, Marka, Wiki 25 Kwietnia 2024, 23:50
Jutro 14°C
Szukaj w serwisie

Gimnazjaliści na Turnieju piłkarskim w Liskowie

Radio Rodzina Radio Rodzina 10:00 14.03.2009

Pod koniec lutego uczniowie Szkół Podstawowych, w połowie marca Gimnazjaliści, a pod koniec tego miesiąca najstarsi...

...ministranci rywalizują o laury sportowe dobrze się przy tym bawiąc na Diecezjalnym Turnieju Piłki Nożnej Halowej - LISKÓW 2009. Duszpasterze miejscowej parafii wraz z Parafianami oraz Duszpasterstwo Liturgicznej Służby Ołtarza podejmują takie działania - i wynika z nich pewnie dużo dobra. Na Turniej w przedziale wiekowym GIMNAZJUM - zgłosiło się 24 drużyn ministranckich z całej Diecezji, a właściwie tyle drużyn przyjęto, by w ciągu jednego dnia na jednej hali sportowej można było rozegrać odpowiednią liczbę spotkań piłkarskich. W ostatecznym podsumowaniu okazało się, że zwyciężyła drużyna z KUCHAREK, drugie miejsce zajęli ministrancie z LISKOWA, na trzeciej pozycji uplasowali się zawodnicy z WITASZYC. GRATULUJEMY - zwycięzcom i życzymy sukcesów podczas rozgrywek piłkarskich na szczeblu krajowym, bo tym właśnie awansem premiowany był sukces w Liskowie.

Dodajmy, że w sobotę, 28 marca do Liskowa na godzinę 9.00 przyjadą najstarsi ministranci: uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Spotkanie jak zawsze rozpoczyna się Eucharystią.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia, które otrzymaliśmy od Organizatorów Turnieju.