TELEFON DO STUDIA: +48 62 766 89 09
Balbiny, Ksawerego, Pauliny 02 Grudnia 2023, 21:56
Dziś -1°C
Jutro -2°C
Szukaj w serwisie

Młodzi na grudniowej modlitwie u Świętego Józefa

Grudniowa modlitwa za rodziny i w intencji obrony życia człowieka w Sanktuarium Świętego Józefa przebiegała pod znakiem zatroskania o młodych: to oni sami przyszli, by wraz z innymi poprosić Patriarchę z Nazaretu - Józefa, o miłość, o czystość, o odwagę, o żywą wiarę.

Młodzi ze Świętym Józefem na drodze do Rio... i jeszcze dalej: do nieba! - tak brzmiał temat spotkania. Eucharystii przewodniczył i Słowo Boże wygłosił Biskup Henryk Tomasik z Radomia, a konferencję na temat: Młodzi - wezwani do wiary i miłości skierował do młodzieży Ks. dr Marek Adamczyk, duszpasterz akademicki diecezji radomskiej. W modlitwę włączyła się młodzeż z naszej Diecezji z Ks. Rafałem Lubryką.

W modlitewnym spotkaniu - jak co miesiąc - uczestniczył Biskup Kaliski Edward Janiak, który na zakończenie skierował do młodych swoje słowo. Mszę świętą koncelebrował Biskup Kaliski - Senior Stanisław Napierała.

Serdecznie polecamy:

- zamieszczone poniżej materiały dźwiękowe ze spotkania,
- dzięki życzliwości Telewizji TRWAM prezentujemy także nagrania video,
- jak zawsze polecamy także zdjęcia.

Modlitwa za rodziny i w intencji obrony życia - Grudzień 2012 - Bp Henryk TOMASIK - HOMILIA


Modlitwa za rodziny i w intencji obrony życia - Grudzień 2012 - Bp Edward JANIAK - SŁOWO NA ZAKOŃCZENIE


Modlitwa za rodziny i w intencji obrony życia - Grudzień 2012 - Ks. dr Marek ADAMCZYK - Młodzi wezwani do wiary i miłości - KONFERENCJA


Polecamy
Ogłoszenia
Przeczytaj
Z nauczania kościoła