TELEFON DO STUDIA: +48 62 766 89 09
Kingi, Krystyna, Michaliny 24 Lipca 2024, 05:49
Dziś 16°C
Jutro 22°C
Szukaj w serwisie

NOC KONFESJONAŁÓW W KALISZU - 17 kwietnia 2019 (WIELKA ŚRODA)

ks. Mateusz Puchała ks. Mateusz Puchała 09:37 17.04.2019

Wielkopostna „Noc konfesjonałów” w Kaliszu

W środę, 17 kwietnia br. w dziewięciu świątyniach Kalisza: w katedrze, w bazylice- sanktuarium Świętego Józefa, w sanktuarium Miłosierdzia Bożego, w kościele Opatrzności Bożej, w kościele Świętej Rodziny, w kościele św. Apostołów Piotra i Pawła, w kościele św. Matki Teresy z Kalkuty na Ogrodach, w kościele Ojców Franciszkanów oraz w kościele Ojców Jezuitów, odbędzie się „Noc konfesjonałów”od godz. 19:00 do godz. 23:00.

Jest to działanie duszpasterskie skierowane szczególnie do tych, którzy pracują do późna, żyją w zabieganiu, do powracających z pracy za granicą, ale także do wszystkich, którzy w atmosferze ciszy i spokoju będą mogli zatrzymać się i skorzystać z tego specjalnego czasu spowiedzi, by w ten sposób duchowo przygotować się do Świąt Wielkanocnych. Kapłani będą oczekiwać w konfesjonałach z Sakramentem Pojednania.

W tym samym czasie w świątyniach będzie trwała Adoracja Najświętszego Sakramentu, a dzieło jednania ludzi z Bogiem wesprą swoją modlitwą Siostry Zakonne z naszej Diecezji.

 

Polecamy
Ogłoszenia
Przeczytaj
Z nauczania kościoła