TELEFON DO STUDIA: +48 62 766 89 09
Hieronima, Palomy, Weroniki 09 Lipca 2025, 22:52
Dziś 15°C
Jutro 23°C
Szukaj w serwisie

Spotkanie Opłatkowe osób życia konsekrowanego

Radio Rodzina Radio Rodzina 00:00 17.12.2017

Siostry zakonne, osoby życia konsekrowanego tradycyjnie przed Świętami Bożego Narodzenia spotkały się na wspólnej modlitwie i łamaniu opłatkiem.

"Opłatek" rozpoczął się w kościele parafii Św. Rodziny w Kaliszu od Adoracji Najświętszego Sakramentu i Eucharystii,  której przewodniczył i homilię wygłosił Ks. Biskup Łukasz Buzun. Dalsza część miała miejsce w Klasztorze Sióstr Nazaretanek. Tam były życzenia, kolędy, łamanie się opłatkiem i stół z przygotowanymi potrawami.

W spotkaniu obok Księdza Biskupa Łukasza Buzuna uczestniczyli również; ks. prof. UAM dr hab. Michał Kieling - Delegat Biskupi ds. Życia Konsekrowanego, ks. kan Sławomir Kostrzewa - proboszcz parafii Św. Rodziny w Kaliszu, ks. Rafał Kopis - ekonom i s. Referentka Anna Balcerzak.

Polecamy
Ogłoszenia
Przeczytaj
Z nauczania kościoła