TELEFON DO STUDIA: +48 62 766 89 09
Kingi, Krystyna, Michaliny 24 Lipca 2024, 04:03
Dziś 16°C
Jutro 22°C
Szukaj w serwisie

Pielgrzymka Rodzin Domowego Kościoła do Świętego Józefa

W tym roku pod hasłem: Rodzina otwarta na działanie Ducha Świętego, jak zwykle bardzo...

...licznie, przybyły do Kalisza - do Sanktuarium Świętego Józefa - RODZINY. Pielgrzymka Domowego Kościoła gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie należy do grupy najliczniejszych, które nawiedzają Kalisz, ale jest jedyną w swoim rodzaju, jeśli chodzi o klimat modlitwy, o prosto wyrażaną radość wiary, o ducha wspólnoty. Tym właśnie co roku się bardzo budujemy - to doświadczenie stało się naszym udziałem również w sobotę, 4 kwietnia 2009 roku.

O godzinie 14.00 rozpoczęła się zasadnicza część spotkania. Po powitaniach Konferencję wygłosił Moderator Krajowy Domowego Kościoła gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie ks. dr Andrzej Wachowicz. Dźwiękowy zapis tego słowa znajdziecie Państwo TUTAJ.
Uczestnicy Pielgrzymki mogli też uczestniczyć w nabożeństwie Drogi Krzyżowej, tradycyjnie odprawianym w parku za Bazyliką Świętego Józefa. Szczytem rozmodlenia stała się oczywiście EUCHARYSTIA, którą celebrował Biskup Kaliski Stanisław Napierała. W naszej Fonotece zamieściliśmy również w całości HOMILIĘ - zapraszamy do jej wysłuchania.

Poniżej publikujemy radiową relację z tegorocznej Pielgrzymki.
Polecamy oczywiście zdjęcia autorstwa ks. Łukasza Przybyły i ks. Leszka Szkopka.
Polecamy
Ogłoszenia
Przeczytaj
Z nauczania kościoła