TELEFON DO STUDIA: +48 62 766 89 09
Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny 26 Maja 2024, 01:44
Dziś 13°C
Jutro 24°C
Szukaj w serwisie

Powstaje nowa płyta PSALMY JÓZEFA - zapraszamy

Radio Rodzina Radio Rodzina 00:00 16.03.2016

Powstaje nowa płyta z piosenkami nawiązującymi zarówno do wydarzeń z życia Świętego Józefa, jak i naszych codziennych radości i trosk.

Pod honorowym patronatem kaliskiego Sanktuarium, Polskiego Studium Józefologicznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka powstaje płyta "Psalmy Józefa". Opowiada ona  o rozterkach, smutkach i szczęściu, jakie przeżywamy w rodzinie. To będzie płyta o miłości, rodzinna i radosna.

Na płycie spotkamy Świętego Józefa. Jest on patronem Kościoła powszechnego, sierot, pracujących i poszukujących pracy, wielu krajów i miast, w tym Krakowa i Kalisza, jak również słynącego z cudów Sanktuarium w Kaliszu - Polskiego Nazaretu. Zdaje się być nam najbardziej bliski jako Opiekun Świętej Rodziny, patron małżonków i ojców. Młodzież często modli się do niego, prosząc o dobrego towarzysza/towarzyszkę na dalszą drogę życia.

Organizatorzy projektu - Monika Maśnik (teksty) i Jakub Tomalak (muzyka) - zapraszają do współpracy różnych twórców. Zachęcają również do wsparcia powstania projektu, każdy może to zrobić, pobierając mp3-cegiełkę z portalu Cyfrostudnia.pl.

Pierwszą piosenkę, "Psalm Przysięgi", wykonał wspaniały duet: Martyna Jaskulska i Piotr Dejnak. Na co dzień tworzą wraz ze swymi przyjaciółmi muzyczną formację GUZIK. To kapela olsztyńsko-warszawska. Martyna jest ponadto związana z warszawskim Studiem Buffo, gdzie między innymi występuje w musicalu METRO Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy.

https://www.youtube.com/watch?v=GryDij99pVw

PSALMY JÓZEFA


Galeria zdjęć
Polecamy
Ogłoszenia
Przeczytaj
Z nauczania kościoła