TELEFON DO STUDIA: +48 62 766 89 09
Aurory, Fryderyka, Oliwii 05 Marca 2024, 12:38
Dziś 4°C
Jutro 5°C
Szukaj w serwisie

Rodzinne Kolędowanie - Koncert Kolęd w Pełni

Szymon Raczyński Szymon Raczyński 16:21 18.12.2022

„Rodzinne Kolędowanie” – pod takim hasłem w parafii pw. Świętej Rodziny w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się IX edycja koncertu „Kolęd Pełni”.

 

 

Słowa najpiękniejszych kolęd, pastorałek i pieśni bożonarodzeniowych zaprezentowali: zespół Agnus Dei i Diamentowa Nutta, Zespół z Kociny, Chór Nauczycielski im. Stanisława Wiechowicza w Ostrowie Wielkopolskim, Zespół Muzyczny „Ostrowskie Kolędowanie”, Marta i Zofia Mowczan, Ewelina Król-Owczarek, Łukasz Gątarczyk, Marzena Ugorna, Marysia i Marzena Machała, Marysia Nowak, Agata Górecka-Lipińska, Aleksandra Bilska, Milena Kłosowska, Maja Trzcińska (flet) i Miłosz Trzciński (puzon). 

Podczas dwugodzinnego koncertu w reżyserii Roberta Kowalskiego na scenie pojawiło się blisko 100 artystów, nad którymi czuwał Mariusz Trzciński - kierownik muzyczny wydarzenia.

Przyjście na świat Księcia Pokoju jest światłem, które rozjaśnia mrok. W związku z tym w trakcie „Rodzinnego Kolędowania” miało miejsce przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju dla Polskich Rodzin przez Harcerzy Hufca ZHP w Ostrowie Wielkopolskim.

Koncert został zorganizowany przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej oraz pod patronatem biskupa kaliskiego Damiana Bryla. Producentem wydarzenia jest Moose Productions.

Retransmisja koncertu na antenie Radia Rodzina Diecezji Kaliskiej w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia (26 grudnia) o godz. 16.45 oraz w telewizji internetowej Dom Józefa.

Zdjęcia: Szymon Raczyński/Radio Rodzina Kalisz  

Polecamy
Ogłoszenia
Przeczytaj
Z nauczania kościoła