TELEFON DO STUDIA: +48 62 766 89 09
Cypriana, Emanueli, Władysława 28 Czerwca 2026, 02:52
Dziś 22°C
Jutro 34°C
Szukaj w serwisie

W Dobrzycy grali w piłkę nożną

Radio Rodzina Radio Rodzina 08:00 18.06.2011

XI Diecezjalny Turniej w Piłkę Nożną w Dobrzycy zgromadził wielu młodych entuzjastów futbolu.

Turniej rozpoczął się Msza św. w kościele p.w. św. Tekli w Dobrzycy, której przewodniczył ks. Dariusz Bandosz, Diecezjalny Duszpasterz Sportowców.
Polecamy
Ogłoszenia
Przeczytaj
Z nauczania kościoła