TELEFON DO STUDIA: +48 62 766 89 09
Apoloniusza, Bogusławy, Goœcisławy 18 Kwietnia 2024, 06:58
Dziś 3°C
Jutro 9°C
Szukaj w serwisie

W maju u Świętego Józefa o CZYSTOŚCI

Majowa modlitwa za rodziny i w intencji obrony życia człowieka przebiegała pod znakiem...

...zatroskania o życie w czystości. Inspiracja do podjęcia tego tematu jest maryjna: w miesiącu maju - zapatrzeni w Maryję zapragnęliśmy życia w prawdziwej czystości. Kierowała nami troska, by innym dopomóc w takim życiu. Te pragnienia zostały wyrażone na modlitwie - najpierw podczas NABOŻEŃSTWA, które poprowadził Ks. Robert Lewandowski, zapraszając do modlitwy Natalię i Przemka - narzeczonych, przygotowujących się do bliskiego już zawarcia Sakramentu małżeństwa.

KONFERENCJĘ na temat: Jak dzieciom i młodzieży mówić o dojrzałym, chrześcijańskim przeżywaniu seksualności? wygłosił dr Szymon GRZELAK. Całość tego słowa znajdziecie Państwo TUTAJ.

Wreszcie EUCHARYSTIA, której przewodniczył Ksiądz Biskup Teofil WILSKI i HOMILIA o czystości przedmałżeńskiej, którą wygłosił Ks. Prałat Henryk ORSZULAK - w wersji AUDIO zamieszczamy ją poniżej.

Przed błogosławieństwem w osobnym Akcie zostaliśmy wszyscy zawierzeni opiece Świętego Józefa.

Na zakończenie - w przededniu Imienin Biskupa Kaliskiego Stanisława NAPIERAŁY w imieniu wszystkich życzenia złożył Czcigodnemu Solenizantowi Ksiądz Biskup Teofil.

Oczywiście polecamy naszą FOTOGALERIĘ!

Na osobnej podstronie można przesyłać INTENCJE do pierwszoczwartkowej modlitwy za rodziny i w intencji obrony życia człowieka - ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z TEJ MOŻLIWOŚCI.
Polecamy
Ogłoszenia
Przeczytaj
Z nauczania kościoła