TELEFON DO STUDIA: +48 62 766 89 09
Bernarda, Eryki, Rajmunda 09 Lutego 2023, 13:19
Dziś 3°C
Jutro 2°C
Szukaj w serwisie

Rusza Duchowa Adopcja Maturzysty

ks. Mateusz Puchała ks. Mateusz Puchała 09:17 23.01.2023

Na 100 dni przed maturą rusza Duchowa Adopcja Maturzysty! Zakon Pijarów będzie wspierał swoją modlitwą wszystkich, którzy w maju przystąpią do egzaminów.

 

 

Ten czas dla maturzystów, już po studniówkach, to intensywny czas przygotowań i nauki, dlatego chcemy już na tym etapie okazać im modlitewne wsparcie – mówi o. Radosław Boboń SP, koordynator Duchowej Adopcji Maturzysty. 

Wystarczy wejść na stronę maturzysci.pijarzy.pl, otworzyć zakładkę „Zapisz się”, zostawić swoje dane, a automatycznie pobierze się modlitwa, która jest potwierdzeniem udziału w akcji. Świadectwa maturzystów, którzy wzięli udział w Duchowej Adopcji Maturzysty potwierdzają, jak ważne jest to duchowe wsparcie podczas egzaminów.

 

 

Do tej pory udział w akcji wzięło blisko 19 000 uczniów z całej Polski. Za tegorocznych maturzystów będą modlili się ojcowie, bracia, klerycy Zakonu Pijarów oraz ci wszyscy, którzy zechcą dołączyć do tej inicjatywy. Dołączyć może każdy, wchodząc na stronę maturzysci.pijarzy.pl w zakładkę „Zapisz się” i wybrać „Zaadoptuj maturzystę”. W modlitewną sztafetę włączają się od lat uczniowie szkół pijarskich, ich rodziny, przyjaciele, parafianie, członkowie Bractwa Szkół Pobożnych i wielu innych. Akcja rozpocznie się 23 stycznia Mszą Świętą w Szkole Podstawowej Zakonu Pijarów w Krakowie

Tekst za: Biuro Prasowe Polskiej Prowincji Zakonu Pijarów

Polecamy
Ogłoszenia
Przeczytaj
Z nauczania kościoła